תמונת רקע
לימודי חשבונאות >> מאמרים בנושא חשבונאות >> מסלול משולב עם לימודים בחשבונאות

מסלול משולב עם לימודים בחשבונאות

המסלול בחשבונאות הינם לימודים מאתגרים למתעניינים בתחום ולאלה ששואפים בחייהם להתעסק עם כספים. כיום כל חברה זקוקה לשירותי חשבונאות החל מעסק קטן ועד חברות ענק, כך שישנה דרישה גדולה בשוק למקצועות אלו. אין ספק שתחום

תחום החשבונאות הינם לימודים ארוכים וקשים המשלבים שעות ארוכות של שינון תקנים וחוקים שונים של חשבונאות, אך בתום הלימודים תוכלו להגשים את חלומכם ולעבוד באחד המקצועות הנחשקים בשוק.

מסלול הלימודים כרוכים בלימודים מאסיביים של כ- 4 שנים כולל שנת השלמה ובסופם ישנה התמחות בראיית חשבון שלוקחת כשנתיים.

מגוון תפקידים בתום הלימודים

מטרתם של הלומדים לימודי חשבונאות הוא כמובן להשיג בסופו של דבר את המקצוע הנחשק -  רואה חשבון מוסמך. כיום רואי חשבון יכולים לעבוד כעצמאים או בחברות שונות בתפקידים כמו - חשבים, יועצים, ניהול תיקים, מבקרים, יועצי מס ועוד מגוון תפקידים פיננסים שונים. חברות רבות מעסיקות כיום רואי חשבון במשרה מלאה כמו חברות פרטיות, גופים מסחריים משרדי עורכי דין, חברות ביטוח ועוד.  הסיבה שחברות רבות מחזיקות רואי חשבון  היא, מפני שכיום כל גוף מתעסק עם כסף, ואותו אדם, אשר ממונה לפקח על הנושא הפיננסי, הוא לא אחר מאשר רואה החשבון. בין הפעולות הפיננסיות שעליו אחראי רואה החשבון יהיו עליו לפקח על הכנסות והוצאות החברה, עריכת דו"חות כספיים ועוד.

שילוב של תארים שונים עם חשבונאות

כיום תוכלו לשלב את עם תארים שונים או לימודים שונים בכדי להעשיר את הידע בתחומים נוספים ואף בכדי לפתוח לכם דלתות לסוגים נוספים של תפקידים בשוק. לדוגמא – שילוב של חשבונאות ומשפטים, חשבונאות וכלכלה, תואר ראשון במנהל עסקים והתמחות בחשבונאות ועוד.

בטרם בחירה במסלול הלימודים הרצוי, תוכלו להתייעץ עם יועצים שונים המעמידים לרשותכם מכללות שונות. הייעוץ הינו קריטי ויוכל לתת לכם תמונה כוללת על תהליך הלימודים ובכן באופציה לשלב תחומי לימוד נוספים.

מוזמנים לקרוא בנוסף: איפה כדאי ללמוד משפטים |  לימודי משפטים

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה