לימודי תעודה

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מקיים, לצד הלימודים האקדמיים לתואר ראשון או שני, מגוון קורסים ללימודי תעודה בתחומים שונים. אנחנו מאמינים שלימודי תעודה חשובים באותה מידה, לכן במרכז האקדמי תוכלו למצוא מגוון קורסים מקצועיים בתחומים שונים המספקים מענה לשוק המקצועי והן השראתי.

אצלנו מאפשרים להתמקצע בתחום העיסוק הנוכחי שלהם או לרכוש ידע, כלים ומיומנויות בתחום חדש ולפתח לעצמם קריירה מאתגרת ומשגשגת. הלימודים עונים על הצורך להתקדם מקצועית ולקדם את הקריירה בכל גיל, הם מתאימים לכל אדם בעל שאיפות להתפתח מקצועית וכלכלית.

למי מיועדים לימודי תעודה?

הקורסים המקצועיים במסגרת לימודי התעודה בשערי מדע ומשפט מיועדים לכל אדם המעוניין לרכוש מקצוע ולפתח מיומנויות ויכולות מקצועיות כחלק מהקריירה הקיימת או כדי לרכוש מקצוע חדש לחיים. רוב מסלולי הלימוד במסגרת לימודי התעודה הם קצרים וממוקדים. ניתן לשלב את הלימודים במקביל לעבודה, ותוך זמן קצר מסיימים את ההכשרה המקצועית, בהשקעה כספית משתלמת ונמוכה יחסית, ומקבלים תעודה מוכרת ופותחת דלתות בשוק התעסוקה.

תוכנית הלימוד בשערי מדע ומשפט

במרכז האקדמי מציעים את הקורסים המקצועיים הבאים:

קורס גישור – תוכנית לימודים יוקרתית להכשרת מגשרים, הקורס מקנה ידע תיאורטי וכלים מעשיים לניהול מו”מ וליישוב סכסוכים ומחלוקות. תעודת מגשר מאפשרת לכם ליישב סכסוכים משפחתיים, אישיים, עסקיים ועוד. יש לציין כי תהליכי הגישור הפכו למבוקשים מאוד מאחד והם מהווים אלטרנטיבה משתלמת לדיונים בבתי המשפט.

ייעוץ גרונטולוגי – קורס חדש בשערי מדע ומשפט! קורס ייעוץ גרונטולוגי מעניק ידע מעמיק ומקיף וכלים מקצועיים בתחום גיל הזהב (הגיל השלישי). בוגרי הקורס מפתחים מיומנויות המסייעות להם לעבוד בתחום זה וליהנות קריירה מעניינת עם שליחות חשובה ותרומה לקהילה.

מיסוי מקרקעין – הקורס המתקדם בשיתוף עם חברת פרקטיקום מעניק ידע נרחב בכל הקשור למיסוי מקרקעין, בדגש על חישוב מס שבח. בסיום הקורס מקבלים תעודה מקצועית ויוקרתית וזוכים גם לתמיכה ולהכוונה מקצועית.

ללמוד עם המובילים בתחום

במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט יש סגל מרצים הכולל מרצים מהשורה הראשונה בארץ, בכל מסלולי הלימוד, כולל במסגרת לימודי התעודה. חברי הסגל ללימודי תעודה שואפים למצוינות ומחויבים להעניק ללומדים את הכלים, הידע וההכשרה המקצועית המקיפה ביותר כדי להכשיר אנשי מקצוע מיומנים ומצליחים בתחומם.

המרצים בשערי מדע ומשפט מעניקים יחס אישי וחם לכל הלומדים, הם שומרים על ערוץ תקשורת פתוח וישיר עם הסטודנטים ובמסגרת הלימודים הם מעניקים ידע נרחב ומעמיק ותורמים מניסיונם המקצועי ומהכישורים שלהם.

בלימודי מיסוי מקרקעין משתתפים מרצים מהשורה הראשונה, ביניהם בכירים לשעבר ברשות המסים, עורכי דין מנוסים בתחום המקרקעין והמיסוי ועוד. קורס גישור מונחה על ידי עו”ד ניר מלמד – מגשר מקצועי ובעל ותק רב בתחום הגישור, ממייסדי עמותת מגשרי ישראל. כמו כן, כדאי לדעת כי תוכנית הלימודים להכשרת יועצים גרונטולוגים מתקיימת בשיתוף עם מכון “באר אמונה”.

דרישות בשוק העבודה

בוגרי קורס ייעוץ גרונטולוגי יכולים להשתלב במגוון עבודות ותפקידים הקשורים לגיל השלישי. אפשרויות התעסוקה לבוגרי ייעוץ גרונטולוגי כוללות בין היתר ליווי של בני גיל הזהב, הנחיית קבוצות וסדנאות לבני הגיל השלישי ולבני משפחותיהם, תפקידים מקצועיים בחברות סיעוד, בבתי אבות, בדיור המוגן ובמוסדות שונים לקהילה.

בוגרי קורס גישור יכולים לעבוד כמגשרים במגזר הפרטי ובמגזר העסקי, בנוסף הם יכולים למלא תפקידים שונים בקהילה וליישב סכסוכים בתחומים כמו דיני אישות ומשפחה, סכסוכים עסקיים ועוד.

בוגרי מיסוי מקרקעין יכולים לעבוד במשרדי עורכי דין, במחלקת המיסוי בפירמות של רואי חשבון, להציע שירות למגזר הפרטי ועוד.

 

 מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה