לימודי ראיית חשבון

כיום התנהלות פיננסי נכונה הינה קריטית בכל עסק ובשל כך עסקים זקוקים לשירותי ראיית חשבון על ידי רואה חשבון מנוסה וליווי שוטף צמוד. חלק מתפקידיו של רואה חשבון הם – לדאוג לכל מה שקשור בדוחות מס, חשבון הוצאות והכנסות, ייעוץ פיננסי למוצרים חדשים לחברה ושאר הנושאים הקשורים לחשבונאות. לימודי ראיית חשבון הינם לימודים פופולריים ולהם דרישה רבה בשוק. בכדי לעסוק במקצוע זה עליכם ללמוד היטב את החוקים השונים הקשורים לחשבונאות.

כיום מוסדות אקדמאים מציעים לימודי חשבון ובהם מגוון מסלולים כמו – תואר בראיית חשבון, לימוד חשבונאות וכלכלה, תואר ראשון בחשבונאות וראיית חשבון ועוד. כיום החוק קובע כי רק מי שמעל גיל 23, יוכל לעסוק בתחום ראיית חשבון זאת רק לאחר שעבר התמחות מעשית בתחום במשך שנתיים ובנוסף עבר את מבחני מועצת רואי חשבון.

 

קורסים שונים ומגוונים

בתכנית לימודי ראיית חשבון תוכלו למצוא מגוון קורסי העשרה בתחום החשבונאות חלקם מעניינים וחלקם פחות – אך הם חובה. לדוגמא –  קורס יועצי מס, חשבונאי בכיר, חשבי שכר, הנהלת חשבונות , קורס יועצי השקעות ומנהלי תיקים, ניתוח דוחות כספיים, חשבות וניהול כספים ועוד מגוון קורסים שונים.  לימודים אלו נלמדים במטרה להכשיר את הסטודנטים להיות מומחים בפועל בעבודתם בתחום ראיית חשבון.

 

מגוון אפשרויות תעסוקה בסיום הקורס

בסיום לימודי ראיית חשבון ובכן בסיום תקופת ההתמחות בתחום, עומדים לרשותכם אופציות תעסוקה מגוונות. תפקידים אלו הינם תפקידים מכובדים ובעלי משכורות לא רעות כלל וכלל ושוות את המאמץ וההתמדה בלימודים. לאחר תום הלימודים, תוכלו לעבוד בתפקידים בכירים כמו – במשרות מפתח כרואי חשבון, סמנכ"ל כספים בחברות מובילות, חשבים, יועצי השקעות, הלוואות, מנהלי כספים, מבקרים פנימיים או חיצוניים, יועצים פיננסים, יועצי מס במגוון מקומות תעסוקה הן במגזר הציבורי והן פרטי.

מוזמנים לקרוא בנוסף: לימודי ערב משפטים | לימודי חשבונאות

מועד הרשמה

סתיו 2019

נפתח רישום מועד סתיו 2019
מועד סגירת הרישום 27.10.2019

מתעניין?