תמונת רקע

לימודי ערב משפטים

לימודי משפטים נעשו פופולריים בשנים באחרונות וסטודנטים רבים מתעניינים בלימודים אלו בכדי להגשים את חלומם ולהיות עורכי דין מהשורה. לאור ביקוש תחום לימוד זה, תוכלו למצוא מגוון מכללות הפזורות ברחבי הארץ המציעות לימודי תואר ראשון במשפטים. כיום קיימים מגוון מסלולי לימוד לבחירתכם בשעות שונות במהלך היום.

שילוב של קריירה ולימודים

כיום מכללות רבות מציעות לימודי ערב משפטים ובכך תוכלו לשלב עבודה עם קריירה בו זמנית. מעבר לכך, לימודי ערב משפטים, הינם מתאימים אף לאימהות המגדלות את ילדיהם ומשלבות קריירה וגידול ילדים. לימודי משפטים הינם לימודים מאסיביים הדורשים מאמץ רב והשקעה בכדי להצליח בהם ולסיים בגאווה את התואר.

ידע מעמיק במגוון תחומים

לימודי משפטים לרוב עורכים כ -3.5 שנים בהם תוכלו לרכוש ידע מעמיק על עולם המשפטים ובכן תוכלו לקבל את הכלים הנחוצים בכדי לעסוק בסיום הלימודים בעריכת דין ולפתוח משרד משלכם, או בכדי להשתלב במשרדים שונים או בחברות שונות המחזיקות עורכי דין.  במהלך הלימודים תלמדו נושאים שונים אשר תוכלו להשתמש בהם בפועל בכדי לעסוק ולהתמחות בתחום לאחר סיום הלימודים, כמו-  פלילים, משפט אזרחי, דיני משפחה ועוד לא מעט נושאים.

יתרונות בלימודי ערב

כיום בכדי לקבל את התואר הנחשק למשפטים, תוכלו לשלב לימודי משפטים ובכך לפנות את שעות הבוקר לחצי משרה או בכדי לשנן את החוקים ואת פסקי הדין ובכן להתכונן למבחנים. לימודי ערב הינם פרקטיים לאנשים העובדים בבקרים ורוצים להשתלב בלימודי תואר ראשון במשפטים וכל זאת מבלי לאבד את מקום עבודתם. הלימודים הינם פרקטיים לא רק לצעירים, כיום תוכלו לראות אנשים רבים בני 30 ואף יותר אשר החליטו בגיל מסוים לבצע הסבה מקצועית וללמוד את המקצוע הנחשק ביותר – והוא לימודי משפטים.

מעוניינים בלימודי משפטים היכנסו לעמוד בית ספר למשפטים 

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה