הכנה לבחינות לשכה

המטרה שלכם – המחויבות שלנו!

תכנית "מטרה".
תכנית חדשנית שייעודה שילוב תשתית מקצועית לקראת בחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין במסגרת האקדמיה. שינוי מתכונת בחינת ההסמכה מחייב היערכות מחודשת וחשיבה יצירתית, ואנו נרתמים לאתגר בנפש חפצה
מתוך אחריות גדולה לתלמידינו. מטרתנו היא הכנה מיטבית ומקיפה של הסטודנטים לאתגרים העומדים בפניהם מתחילת לימודיהם באקדמיה ועד לשלב קבלת תעודת עריכת הדין, וזאת מבלי להתפשר על האיכות האקדמית.
במסגרת התוכנית נשים דגש על שילוב שלושת האלמנטים העיקריים החיוניים להצלחה בבחינה: הקניית ידע, פיתוח מיומנויות ומודעות לרכיבים המנטאליים והיישומיים שגם הם חלק בלתי נפרד מהבחינה ודורשים חיזוק והפנמה.
התוכנית תבוא לידי ביטוי החל מהשנה הראשונה ללימודים, ותתפרס על פני כל תקופת הלימוד, כמובן מבלי לוותר על הדרישות האקדמיות, תוך שמירה על איזון נכון עם העומס הלימודי, ובאופן מוגבר לקראת שלבי
הלימוד המתקדמים. גם לאחר סיום לימודיכם ובתום ההתמחות, אנו מעמידים לרשות בוגרינו מרכז תמיכה פנימי בתקופת הלימוד לבחינת ההסמכה הכולל הרצאות וסימולציות, סדנאות להתמודדות עם חרדת בחינות וליווי אישי ומותאם לכל בוגר ובוגרת.

מובילת התוכנית מטעם המרכז האקדמי היא עו"ד הלית אורן רשף ששימשה שנים רבות מנהלת מחלקת ההדרכה והתוכן בחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין ומנהלת קורסי ההכנה לבחינות הלשכה מבית "המתמחה", והיא בעלת ניסיון רב בתחום בחינות הלשכה. יחד עמה מובילות את התכנית גם דקאן בית הספר למשפטים ד"ר לימור עציוני והסמנכ"ל האקדמי עו"ד דפנה הלפרין. אנו מאמינים כי הטמעת התוכנית החדשה במרכז האקדמי תסייע להביא את תלמידינו לסף הבחינה מנוסים ומוכנים. אנו מאמינים באיכותם וביכולותיהם של תלמידינו. עליכם, סטודנטים וסטודנטיות יקרים, מוטלת המשימה להפיק מן התוכנית את המרב, לעבוד קשה, להתאמץ ולהתמסר למשימה.

סטודנטים המבקשים לשוחח עם עו"ד הלית אורן רשף על סוגיות הנוגעות לבחינת ההסמכה ולהיערכות לקראתה מוזמנים לפנות אליה באמצעות הדואר האלקטרוני hilito@mishpat.ac.il .

בברכת הצלחה,
פרופ' איילת בלכר-פריגת        פרופ' אביעד הכהן
דקאנית בית הספר למשפטים   נשיא המרכז

 

מועד הרשמה

סתיו 2020

נפתח רישום מועד אוקטובר 2020
מועד סגירת הרישום 15.11.20

מתעניין?