תוכנית מטרה >> הכנה לבחינות הלשכה

הכנה לבחינות הלשכה

במסגרת חזונה של תוכנית "מטרה" למתן מעטפת מתחילת הלימודים ועד לקבלת רישיון עריכת הדין, הקמנו מערך תמיכה וליווי ייעודי לבוגרינו לקראת בחינת ההסמכה.

המערך ניתן מכל הלב ללא עלות לבוגרינו.

סגל מערך התמיכה מורכב מעורכות ועורכי דין מקצועיים ומסורים, המסייעים לנבחנים לאורך כל תקופת הלימוד לבחינה.

מה כולל מערך התמיכה?

← סדנאות מיומנויות –טכניקות לימוד הדין המהותי והדין הדיוני
סדנאות פרונטליות ומקוונות להטמעת הטכניקות המיטביות לחלק הדיוני והמהותי בבחינה –הן ללימוד הנושאים והן לשיטת פתרון השאלות המתאימה לכל חלק.

← סדנאות חיזוק ותגבור בנושאי הבחינה
סדנאות הכוללות תרגול ושיפור מיומנויות פתרון שאלות על ידי מיטב המרצים בתחום ההכנה לבחינת ההסמכה.

← תמיכה וליווי אישי
סיוע מותאם לצרכיו של כל נבחן בהתאמת תוכנית הלימוד באופן המיטבי, לשיפור טכניקות הלימוד וכד'.

מנסיוננו במועדים הקודמים, אחוז המעבר של נבחנים שנעזרו בטכניקות הלימוד שלעיל גבוה בעשרות אחוזים מאחוז המעבר של נבחנים שבחרו שלא להיעזר בהן.

קורס ניסוח משפטי במחיר מסובסד לבוגרי המרכז האקדמי

נוסף למערך התמיכה, נקיים במרכז האקדמי קורס ניסוח משפטי לבחינה, בשיטת לימוד ייחודית שהוכיחה עצמה באופן יוצא דופן במועדי הבחינה הקודמים.
הקורס יכלול שיעורים מצולמים וכן שיעורים חיים (באופן פרונטאלי או מקוון בהתאם למצב), סימולציות של מטלות וכן בדיקה ומשוב כתוב על שלוש מטלות ניסוח.

לפרטים יש לפנות לעו"ד אסנת שלו-פינקלר בטלפון 052-5665037

הצטרפו לעמוד הפיסבוק של תוכנית מטרה להכנה לקראת בחינות הלשכה 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה