בית הספר למדעי הבריאות >> תואר ראשון בניהול מערכות בריאות B.A

תואר ראשון בניהול מערכות בריאות B.A

ניהול מערכות בריאות הוא אחד מהמקצועות המבוקשים והנדרשים ביותר כיום במשק. זהו מקצוע רב תחומי המשלב בתוכו קטלוג ואבחון של מצבי בריאות שונים ומגוונים, אמצעים לפיקוח על מצבי בריאות, פיתוח רפואה מונעת ופיקוח על בריאות הסביבה. תכנית הלימודים כוללת הקניית בסיס רחב של מקצועות הניהול מתחומי מנהל עסקים, מדעי ההתנהגות והנדסת תעשייה וניהול במקביל ללימוד מרכיביה של מערכת הבריאות והרפואה. על בסיס כלים אלה לומד ומתרגל הסטודנט את יישום כלי הניהול בבעיות המייחדות את תחום הבריאות בישראל.

המורים בבית הספר למדעי הבריאות הם אנשי המקצוע המובילים בתחומם, והשילוב בין רמת הלימודים הגבוהה לבין היחס האישי לסטודנט בו מצטיין המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט יבטיח חוויה אקדמית מתגמלת והתקדמות אישית לכל אחד ואחד מכם, לקראת שילובו בעבודה מיד עם סיום הלימודים.

אנו, במרכז האקדמי רואים בהכשרת כוח אדם איכותי למערכת הבריאות בישראל משימה לאומית. בית הספר למדעי הבריאות  שוקד על טיפוח רמת לימודים גבוהה ביותר והכשרה מיטבית לאנשים המיועדים לאייש את מערכת הבריאות ולשדרגה.

מטרת תכנית הלימודים היא להקנות לתלמידים ידע אינטגרטיבי בתחומי ניהול הבריאות ולהכשירם לענות על הצורך הגדול בממלאי תפקידים בניהול מערכת הבריאות .

התכנית מיועדת לתלמידים בתחילת דרכם וכן לבעלי מקצוע הפועלים בתחומי הרפואה והבריאות כגון: סיעוד, שינניות, פיזיותרפיה, הממלאים או המיועדים למלא פונקציות מנהלתיות במערכת הבריאות.

מתווה לימודים היברידי לניהול מערכות בריאות B.A

סטודנטים בשנה א' – בחודשיים הראשונים לשנת הלימודים תשפ''ב לא תהיה למידה היברידית. לשאר הסטודנטים תחול למידה היברידית מתחילת שנת הלימודים תשפ''ב.


הטבות לבוגרים – בוגרי התואר הראשון שימשיכו איתנו לתואר שני (M.H.A) בניהול מערכות בריאות יקבלו הטבות רישום בלעדיות.

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה