תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעה לסטודנטים- 30.3.22

הודעה לסטודנטים- 30.3.22

שלום רב,

לאור המצב הבטחוני, מצ"ב הודעה שנשלחה לסטודנטים :

סטודנטים יקרים שלום רב

מעשי הטרור שאנו עדים להם בימים האחרונים מחייבים את כולנו לערנות יתירה ושמירה מרבית על הביטחון תוך נקיטה בכל האמצעים הדרושים.

לשם כך תוגברו אמצעי האבטחה בקמפוס - הגלויים והסמויים - והסטודנטים מתבקשים להקפיד על ציות להוראות הקב"ט ואנשי המרכז האקדמי.

בימים מתוחים אלה אנו נדרשים לגלות סובלנות ורגישות מיוחדת, תוך שמירה קפדנית על כל כללי ההתנהגות הנאותים. גם בעניין זה ייעשו צעדים משמעותיים להגברת האכיפה .

תנחומינו למשפחות השכולות וברכת רפואה שלמה והחלמה מהירה לפצועים.

מי ייתן ונדע ימים טובים יותר, שבהם ישובו לבתינו השקט והשלווה, חיים שלווים של דו קיום בצוותא מתוך כבוד והערכה הדדית.

פרופ' אביעד הכהן               יהודה (הודי) ליברמן

נשיא                                 מנכ"ל

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה