תמונת רקע
חברי הסגל >> ד"ר ויקטור בוגנים

ד"ר ויקטור בוגנים

תפקידים

סגל פנים

Victor H. Bouganim


אודות

ד"ר ויקטור ח. בוגנים מרצה במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט משנת הלימודים תשס"ג – 2003. התמחותו העיקרית היא בתחומי המשפט העסקי, הקניין רוחני ומשפט וטכנולוגיות מידע. בתחומים אלה הוא מרצה קורסים וסמינרים בדיני חברות, קניין רוחני, משפט, מחשבים וטכנולוגיה, דיני יזמות טכנולוגית ודיני מסחר אלקטרוני. כמו-כן, הוא פועל לשילוב טכנולוגיות מידע בהוראה, ובקידום היישום של למידה מקוונת.
ד"ר בוגנים לימד באוניברסיטת חיפה ובמוסדות אחרים להשכלה גבוהה, וכן היה מרצה אורח בבית הספר למשפטים של American University בוושינגטון.
ד"ר בוגנים הוא בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית (1980), מוסמך במנהל עסקים בהתמחות של מערכות מידע של אוניברסיטת תל-אביב (1991) ובעל תואר דוקטור של University of London (1999).


השכלה

Ph.D. (1999) – דוקטוראט במשפטים – QMW College, University of London
M.B.A. (1991) – מוסמך במנהל עסקים (התמחות מערכות מידע), אוניברסיטת תל אביב
LL.B. (1980) – בוגר במשפטים, האוניברסיטה העברית


תחומי הוראה והתמחויות

קניין רוחני
משפט וטכנולוגיה
משפט עסקי.


פרסומים נבחרים

  • "מאזן הזכויות במדגמים - זכויות בעלי העניין במדגמים בתזכיר חוק המדגמים, תשע"ג-2013", שערי משפט, כרך ז, 11 [אלול תשע"ד – אוגוסט 2014].
  •  "היבטים משפטיים בשילוב טכנולוגיות בהוראה", ספר הכנס: האדם הלומד בעידן הטכנולוגי, עורכים: יורם עשת-אלקלעי, אבנר כספי, ניצה גרי, כנס צ'ייס למחקרי טכנולוגיות למידה, האוניברסיטה הפתוחה, פברואר 2008.
  •  "חוק המחשבים והתמודדות המשפט עם האתגר הטכנולוגי", שערי משפט, כרך ד(2), 283 [סיון תשס"ו – יוני 2006]

יצירת קשר

טלפון: 09-7750380
דוא”ל: vbouganim@mishpat.ac.il

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה