מנהלת מכינות קדם אקדמי שערי מדע ומשפט
מערך המכינות הקדם אקדמיות >> דבר מנהלת מכינות קדם אקדמיות

דבר מנהלת מכינות קדם אקדמיות

שלום,

שמי שמרית ואני מנהלת המכינות הקדם אקדמיות במרכז האקדמי.

המרכז שלנו מאמין בלהעניק הזדמנות שנייה לסטודנטים שתקופת התיכון היתה מורכבת עבורם מסיבות אישיות, חברתיות, כלכליות וכו'.

אני מאמינה שתקופה זו אינה משקפת את יכולותיו של האדם ואנו בעד להגשים את החלום של כל סטודנט שהחליט לאפשר לעצמו עתיד טוב יותר.

בעזרת מחוייבות הדדית לתהליך, נוכל בשיתוף פעולה מלא תוך ליווי אישי וצמוד שלי להגיע לתוצאה האופטימילית.

המכינות שלנו מפוקחות ומאושרות ע"י המועצה להשכלה גבוהה.

כל סטודנט שיעבור את המכינה בהצלחה יוכל להתקבל ללימודי התואר במגוון החוגים שנלמדים אצלנו – משפטים, ניהול מערכות בריאות, מדיניות ציבורית, ממש ומשפט וחשבונאות.

תתאפשר הגשת מלגת משרד הביטחון לסטודנטים שביצעו שירות צבאי/לאומי מלא. (כל בקשה תיבדק מול וועדת משרד הביטחון ולמתאימים תינתן מלגת שכר לימוד ע"ס 100%)

צוות המרצים שלי נבחר בקפידה רבה.

כל מרצה נבחר בזכות היכולות הבינאישיות שלו, היכולות המקצועיות שלו והקשר האישי עם כל סטודנט בדרכם הייחודית.

במכינה הקדם אקדמית של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט תמצאו סטודנטים מכל הסוגים, מכל קצוות הארץ שמגיעים ללמוד אצלנו מאחר והיחס האישי המוענק לכל סטודנט הוא עיקרון שלא נתפשר עליו.

אין גאה ממני לראות את בוגרי המכינות שלי עומדים על בימת המצטיינים בסוף התואר.

תצטרפו אליי למסע וביחד נגיע לתואר הנכסף,

מחכה לכם,
שמרית אפרים
מנהלת המכינות הקדם האקדמיות

ליצירת קשר:

09-7750353

shimrit@mishpat.ac.il 

 


מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה