בית הספר לחשבונאות

בית הספר לחשבונאות המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מציע תוכנית לימודים עדכנית וממוקדת המקנה לבוגרים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, ניסיון מעשי וכלים המתאימים לדרישות בשוק העבודה. במסגרת הלימודים הסטודנטים מפתחים כלי חשיבה ויכולות לניתוח ביקורתי.
לימודי חשבונאות הפכו בשנים האחרונות לאחד ממסלולי הלימוד היוקרתיים והמבוקשים ביותר, כיום יש למסלול הלימודים הילה חדשה של יוקרה, חדשנות, סמל סטטוס מכובד, והבוגרים זוכים לשפע אפשרויות תעסוקה, להזדמנויות יוצאות דופן מבחינת הקריירה, והתואר היוקרתי פותח דלתות ומקנה יתרונות רבים ומשמעותיים.

כדאי לדעת, בשנת 2020, 100 אחוז מהסטודנטים של המרכז האקדמי של שערי משפט עברו בהצלחה את בחינת חשבונאות פיננסית מתקדמת של לשכת רו”ח.

לפרטים נוספים על התפלגות הישגי הנבחנים בחלוקה לפי מוסדות לימוד לחצו כאן

לימודי חשבונאות – המסלול הישיר להכשרת רואי חשבון

בית הספר לחשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוקם על ידי פרופ’ נסים ארניה, לשעבר ראש החוג לחשבונאות באוניברסיטת תל אביב. בית הספר לחשבונאות הוקם במטרה להכשיר אנשי מקצוע בעלי השכלה אקדמית רחבה ומעמיקה בתחום החשבונאות. תוכנית הלימודים מותאמת לדרישות המעסיקים ולשינויים בענפי החשבונאות המודרנית והתקינה הבינלאומית, כמו גם לשינויים בתחיקה המשפטית בישראל.
ד”ר רוני לזר עומד בראש בית הספר לחשבונאות ולצדו בסגל ההוראה יש רואי חשבון בכירים ובעלי ניסיון עשיר, משפטנים מוסמכים ומרצים מהשורה הראשונה בארץ בתחומי מיסים, כלכלה, חקר ביצועים, מתמטיקה וסטטיסטיקה.
תוכנית הלימודים לחשבונאות נועדה להכין את הסטודנטים לקראת הבחינות המאתגרות של מועצת רואי החשבון בישראל. חשוב לציין כי אחוז הסטודנטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט העוברים בצלחה את בחינות מועצת רואי החשבון, הוא מהגבוהים בישראל, וזאת עדות לאיכות ההוראה ולתוכנית הלימודים הממוקדת מטרות.
כדי לסייע לבוגרי בית הספר לחשבונאות להתברג למשרות בכירות בפירמות הגדולות ובמשרדי רואי חשבון מובילים בארץ – ראשי המגמה פיתחו ויצרו שיתופי פעולה עם המשרדים הגדולים והמובילים בישראל לראיית חשבון, ביניהם PWC, BDO ו-KPMG. חשוב להדגיש כי שיתופי הפעולה עם הפירמות המובילות מבטיחים לסטודנטים התמחות בפירמות הידועות והנחשבות.

למי מתאים לימודי חשבונאות?

לימודי חשבונאות, המכונים גם לימודי ראיית חשבון, מיועדים לכל אדם המעוניין לרכוש מקצוע יוקרתי ומבוקש, ולכל מי שרוצה לשלוט בנתונים ולהבין עסקים, כלכלה, מיסים, השקעות בשוק ההון וכו’. התואר היוקרתי פותח דלתות ומאפשר לבוגרים להשתלב בתפקידי מפתח בארגונים המובילים במשק המקומי ובעולם כולו.
מרבית מבוגרי התואר בחשבונאות משתלבים בתפקידים בכירים ומאתגרים בפירמות המובילות לראיית חשבון, בתפקידי מפתח במשרדי ממשלה ובחברות ציבוריות, ויש בוגרים הפותחים משרד פרטי לראיית חשבון או מתמקדים בתחום היזמות והייעוץ העסקי. המטרה העיקרית של לימודי חשבונאות היא להכשיר את הבוגרים למבחני המועצה של רואה החשבון בישראל ולהקנות להם את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לעבודה כרואה חשבון בארגון מוביל.
חשוב לציין כי לימודי חשבונאות מחייבים התמדה, השקעה ויכולות מתמטיות ולוגיות. לכן, מסלול הלימודים מתאים במיוחד למועמדים שאינם חוששים מגיליונות אקסל עם הרבה נתונים, ולכל אדם המסוגל לעבוד בריכוז במשך שעות ממושכות מול מסך המחשב ולקבל החלטות הנוגעות לנתונים כספיים, בהתאמה לתקנות ולחוקים המחייבים.

לימודי חשבונאות עם המובילים בתחום

בית הספר לחשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נחשב למוביל בתחומו, כ-97% מהבוגרים משתלבים כמתמחים מיד בתום הלימודים, וניתן למצוא את הבוגרים בתפקידים בכירים בכל הארגונים המובילים במגזר הפרטי והציבורי.
המוניטין המצוין של בית הספר לחשבונאות, בשילוב תוכנית הלימודים העדכנית והמקיפה וסגל ההוראה המצוין, כל אלו ועוד גורמים למועמדים רבים ללמוד בשערי מדע ומשפט. מועמדים המעוניינים ללמוד לתואר בחשבונאות בשערי מדע ומשפט בוחרים במרכז אקדמי מהסיבות הבאות:
• הכנה מקצועית ומעמיקה לקראת בחינות מועצת רואי חשבון הכוללת מרתון תרגולים.
• שיעור הצלחה גבוה במיוחד בבחינות המועצה.
• התחייבות בסיוע במציאת התמחות במשרדי הטופ 4.
• סגל הוראה מרשים, בראש הצוות עומד ד”ר רוני לזר.
• מסלול לימודים גמיש (לימודי בוקר 3 ימים בשבוע) המאפשר לסטודנטים לשלב בין עבודה ללימודים.
• סטודנטים מצטיינים יכולים להצטרף לתוכנית היוקרתית אופק למצוינות בשנה השלישית ללימודים.
• בית הספר לחשבונאות יצר שיתופי פעולה חשובים עם הפירמות המובילות לראיית חשבון בישראל (PWC, BDO ו-KPMG).
• חוויית לימודים ייחודית בשערי מדע ומשפט.
• מיקום מרכזי ונוח של הקמפוס הנמצא בהוד השרון.
• תוכנית לימודים עדכנית וייחודית המותאמת לדרישות המעסיקים ולחשבונאות המודרנית.
• בוגרי תואר ראשון בחשבונאות בשערי מדע ומשפט נחטפים במהירות לעבודה.
• המרכז האקדמי מסייע בהשמה למגוון רחב של תפקידי מפתח.מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה